Your Website Title

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde 20-30 sene önce yüzbinlerce dolarlık yatırım gerektiren müzik kayıt imkanları artık sadece büyük bütçelerle albüm anlaşmasına sahip sanatçıların değil, şarkı yapmak ve dünya ile paylaşmak isteyen herkesin bu hayalini gerçekleştirmesini kolaylaştırıyor.

Ancak sadece gerekli ekipmanı satın almak insanları heyecanlandıracak ve paylaşmaktan gurur duyacağınız müziği hayata geçirebilmenize yetmiyor. Elinizdeki araçları kullanmayı da öğrenmeniz ve yıllar süren bir öğrenim sürecine girmeniz gerekiyor. Bu uzmanlık olmadan kendi başınıza yapacağınız kayıtları profesyonel kayıtlarla kıyasladığınız zaman besteniz çok güçlü olsa bile kaydınız sönük, sıkıcı ve ilgi çekmeyecek olduğu için müziğin potansiyeline zarar verici olabilmektedir.

25 yıldan fazladır profesyonel gitaristlik kariyerime ek olarak profesyonel seviyede müzik produksiyonu yapmamı sağlayacak deneyimlerim ile size aklınızdaki şarkıyı dünya ile paylaşılabilecek hale getirmekte yardımcı olabilirim.

Sunduğum hizmetlerden bazıları:

Şarkı yazarlığı/Ghostwriting

Fikrinizi ustaca yazılmış, hareket içerdiği gibi dinleyiciyle duygusal bağ kuracak bir şarkıya dönüştürmek için besteniz ve sözleriniz üzerinde birlikte çalışarak taslak halindeki şarkıyı profesyonel bir şarkıya dönüştürebiliriz.

Produksiyon

Miksleme

Bestelediğiniz ve gitarla çalıp söyleyebildiğiniz şarkınızın dilediğiniz tarzdaki aranjesi, icrası ve kaydını yaparak miks aşamasına getirebiliriz.

Kayıtları tamamlanmış şarkınızın kanallarının denge ve düzeltmelerinin yapılarak bir araya getirilmesi ve şarkılarınızın mastering işlemi öncesi son haline getirilmesinde yardımcı olabiliriz.

Mastering

Miks işlemi bitmiş şarkınızın radyo, tv, araba, Spotify-Youtube gibi mecralarda diğer profesyonel şarkılara kıyasla sönük, düşük seviyeli ve heyecansız duyulmaması için standardizasyonunu yaparak son haline getirebiliriz.

Projenizle ilgili detayları alttaki form aracılığıyla bana ulaştırırsanız sonraki adımları sizinle konuşmaktan mutluluk duyarım.

Mikslerinizi değerlendirmek, birlikte yorumlamak, gelişim noktaları üzerinden konuşmak için danışmanlık almak istediğiniz takdirde linkten toplantı rezerve edebilirsiniz. 

Tüm diğer sorular için email üzerinden ulaşabilirsiniz: 

emrah@emrahalpat.com

YoutubeInstagramFacebook